Slide Background
ORGANİZASYONLAR
Birçok farklı konsepte ev sahipliği yapan Lord’s Palace Hotel, toplantı odaları, balo salonları, çim alanı, havuz başı banket alanı ve teras barı ile organizasyonlarınızı sizin için özel ve unutulmaz kılar.

LORD'S PALACE

ORGANİZASYONLAR

TOPLANTI

Efektif ve kreatif toplantıların vazgeçilmezi toplantı salonlarımız, tüm teknik ekipman desteği ile misafirleri için en elverişli şekilde planlanmıştır. İletişim bilgilerinizi ve talebinizi [email protected] adresinize gönderdiğiniz takdirde en kısa zamanda sizinle temasa geçilecektir.

DAVET & KOKTEYLLER

Gün ışığı alan balo salonumuz, teras havuz başı, Bella Marin çim alan ya da birçok farklı alanda davet ve organizasyonlarınıza renk katıyoruz. 500 m² Majesty Balo Salonumuz, 1000 m² Bella Marin Çim Alanımız, büyüleyici dağ ve deniz manzarasına sahip Sky Lounge & Bar’ımız ile her ihtiyaca ve bütçeye uygun kusursuz davetler sunuyoruz. Özenle hazırlanmış lezzetli menü alternatiflerimiz davetin türüne, konukların sayısına ve damak zevkine göre çeşitlilik göstermektedir.

DÜĞÜNLER

Girne’nin merkezinde ihtişamlı balo salonunda hayallerinizi gerçekleştirmek için tüm imkanları sunuyoruz.

Lord’s Palace Hotel büyülü mekanları, özel menüleri, lezzetli pastaları ve tecrübeli ekibiyle en özel gününüzü unutulmaz kılıyor. Bu büyülü dünyada yerinizi almak ve en doğru seçimi yapmak için banket departmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Siz Hayal Edin Biz Gerçekleştirelim…

 

ORGANİZASYON İLETİŞİM FORMU