Slide Background
BELLA MARİN
Aynı çatı altında birçok restoran, bar, iki katlı muhteşem bir havuz, nargile lounge, alışveriş yapılabilecek dükkanlar ve eğlence mekanları barındırmaktadır. Deniz ürünleri için Khephal Balık Fish Restaurant, Türk mutfağının en iyi örneklerini barındıran Kömür Steak & Ocakbaşı Restaurant, Kıbrıs’ta gece hayatına yön veren etkinlikleri ile Odyssey Club ve Marrakech Club, nargile lounge olarak hizmet veren Mystique Sisha Lounge, yaz döneminde iskelede yer alan Aurora Bar, plaj ve su sporlarını barındıran Esquare Beach yer almaktadır.

BELLA MARİN

Lifestyle Street

Kömür Restoran

Kömür Steak & Ocakbaşı, 1860’lı yıllara dayanan İngiliz kolonisi tarzında sarı taş binanın en yeni sakinidir. Binanın tarihini ön plana çıkararak, hem ambiyansı hem de birbirinden lezzetli et ve kebapları ile misafirlerini büyülüyor. Mükemmel deniz manzarasının yanı sıra seçkin şarap ve rakı seçenekleri ile keyifli vakit geçirebileceğiniz eşsiz bir mekandır.

Çalışma Saatleri

18:00 - 00:00

Khephal Restoran

Kömür ile aynı çatı altında olan Khephal Seafood Restaurant, Türk ve Kıbrıs Mutfağı’nın zengin balık ve meze seçeneklerini misafirler ile buluşturuyor. Püsküllü Koyu’nda yer alan Khephal, Girne’deki en güzel manzaraya sahip, büyüleyici bir mekandır.

Çalışma Saatleri

18:00 - 00:00

Mystique Shisha Lounge

Eşsiz Akdeniz manzarasıyla birbirinden farklı nargile çeşitlerine ev sahipliği yapan Mystique, Lübnan esintilerinin sentezlerinin harmanlandığı konseptiyle misafirlerini ağırlıyor. Mystique Shisha Lounge misafirlerine Türkiye, Avrupa ve Dünya’dan futbol, tenis maçları ve Formula1 yarışlarını izleyebilecekleri keyifli bir ortam sunar. Sahip olduğu eşsiz konumun keyfini ve ayrıcalığını tüm misafirlerine yaşatabilmek için farklı localarda, herkesin kendi rahat ve özel hissedebileceği ayrı bölümler oluşturularak tasarlanan Mystique, tasarımı ile göz kamaştırıyor.

Çalışma Saatleri

10:00 - 00:00

Aurora Bar

Aurora Bar, eğlence sektörünü bambaşka bir yöne götüren “Beach Party” konseptini sunan, keyifli ortamı, birbirinden lezzetli kokteylleri ve atıştırmalık menüsü ile misafirlerine eşsiz bir deneyim sunan ilk bardır. Günbatımını izlemenin en keyifli noktası olarak benimsenen Aurora Bar misafirlerinin yaratıcı sunum ve keyifli partilerle karşılaşma ihtimali yüksektir.

Çalışma Saatleri

10:00 - 18:00

Esquire Beach

Mykonos Barlarından esinlenerek tasarlanan beyazın hakim olduğu Esquire Bar, Bella Marin’in kumsalının üzerinde enfes manzarası ile konumlandırılmıştır.

Çalışma Saatleri

10:00 - 18:30

Ekran görüntüsü 2024-05-02 173704

BELLA MARİN'İN
KEYFİNİ ÇIKARIN

LORD'S PALACE BELLA MARİN

Çalışma Saatleri

09:00 - 00:00

Rezervasyon ve Ayrıntılı Bilgi;

+90 548 830 42 00