Slide Background
EĞLENCE
Kıbrıs gece hayatına yön veren mekanları ile Lord’s Palace Hotel, konsept, müzik tarzı ve kalitesi ile lider konumda yer alıyor. Eğlence standartlarının en üst seviyede olduğu mekanlarda Lounge ve Club kültürlerinin Kıbrıs’taki tek adresi olarak biliniyor.

LORD'S PALACE

EĞLENCENİN ADI DEĞİŞTİ

Sky Lounge & Bar

Sky Lounge & Bar, şehrin kalbinde yer alan, eşsiz manzarası ve büyüleyici atmosferi ile otelin teras katında yer almaktadır. Girne Kalesi, Bellapais Manastırı ve St. Hilarion Kalesi gibi ünlü siluetleri saatlerce izleyebileceğiniz bir ortam sunar.

Akşam vakti kızıla boyanan gün batımını izlemek sizlere paha biçilmez bir deneyim sağlar. Ada’nın en ünlü Dj’lerinin performanslarını izlerken ödüllü barmenlerin hazırlamış olduğu bar menüsü ve lezzetli atıştırmalıklar ile Sky Lounge & Bar konforlu bir ortam sunar. 

***Sky Lounge & Bar’da sizlere daha kaliteli hizmet verebilmemiz için rezervasyon ve eşli katılım kurallarına uyulması gerekmektedir. ***

***Sky Lounge & Bar dış alanında bulunan havuz, görsel ve dekoratif amaç ile dizayn edilmiş olup, yüzmek yasaktır.***

Çalışma Saatleri

09:00 – 02:00

Rezervasyon ve Ayrıntılı Bilgi;

+90 548 830 32 18

ODYSSEY CLUB

Ada’da eğlence kültürüne yön veren Odyssey Club, içerisinde 13 adet Loca, 1 kral Loca, 180 adet bistro ve 3 adet bar bulundurmaktadır. Dünya’nın en iyi ses sistemi markaları Akdeniz’in kenarında konumlanan Odyssey Club için özel olarak müzik sistemlerini tasarlamıştır. Birçok ünlü Dj’e ev sahipliği yapan Odyssey Club, Vegas ve Londra’nın en prestijli mekanlarından esinlenerek hayata geçirilmiştir.

***Odyssey Club’ta sizlere daha kaliteli hizmet verebilmemiz için rezervasyon ve eşli katılım kurallarına uyulması gerekmektedir.***

Çalışma Saatleri

22:00 – 04:00

Rezervasyon ve Ayrıntılı Bilgi;

+90 548 899 29 99 – 39 99

SERAP SONERLER

ve orkestrası

Serap Sonerler ve orkestrası, haftanın 3 günü Kömür Steak Ocakbaşı sahnesinde sizlere unutulmaz geceler yaşatıyor. Sürekli güncel repertuarı ile Türkçe müziğin en popüler şarkılarını siz değerli misafirleri için Serap Sonerler’i canlı dinlemek için rezervasyon yaptırmayı unutmayın.

Çalışma Saatleri

18:00 – 00:00

Rezervasyon ve Ayrıntılı Bilgi;

+90 548 830 42 00

MARRAKECH LUSH CLUB

Marrakech Lush Club, Lord’s Palace Hotel çatısı altında faaliyet gösteren Girne’de bulunan Kıbrıs’ın ilk ve tek konsept kulübüdür, nefes kesen bir ambiyans ve yüksek sınıf hizmetiyle bütünleşen oryantal bir tasarıma sahiptir. Bu eşsiz ve sofistike eğlence anlayışını deneyimleme şansını kaçırmayın. Marrakech Lush Club, her Çarşamba, Cuma ve Cumartesi günleri açıktır.

Çalışma Saatleri

22:00 – 04:00

Rezervasyon ve Ayrıntılı Bilgi;

+90 542 899 29 99 / 39 99

GECE HAYATI
EĞLENCENİN ADI DEĞİŞTİ

LORD'S PALACE